SİPARİŞ SORGULA
E-Posta Destek
7/24
[email protected]
Whatsapp Hattı Destek
7/24
0 850 305 24 26

Facebook Fotoğraf Beğeni Hilesi

Facebook Fotoğraf Beğeni Hilesi

0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde takipçi gönderim işlemi tamamlanmayacaktır.
AlyMedya YORUM YAPIN
AlyMedya ÖNCEKİ YORUMLAR
Nazlı Bozkurt

Pet shop sayfam için Facebook fotoğraf beğeni hizmetinizi kullandım ve bu sayede sitede etkileşimim arttı. Emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

Çağlar Benli

Facebook beğeni sayımın artması için internet araştırması yaparken sürekli sizin site ile karşılaştım. Yorumlara göz atarak hizmeti almaya karar verdim. Teşekkür ediyorum başarılı çalışmalarınız için.

Emine Yiğit

Birazcık popüler olmak istiyordum ama Facebook fotoğraf beğeni sayım hep sabitti. Sizinle iletişime geçerek beğeni sayımın artmasını sağladım. Hemde hiç beklemeden.

Selda Yılmaz

Ben arkadaşlarıma Facebook fotoğraf beğenilerinin nasıl bu kadar yüksek olduğunu sorarken şimdi onlar bana soruyor. Özgüvenim tavan sayenizde. Teşekkür ederim.

Davut Akarsu

Sosyal medya hizmetleri olarak favori hizmet aldığım site sizin ki. Yorumlara bakarak siteyi kullanmak isteyen arkadaşlar tereddüt etmeden kullanabilirsiniz.

Nilay Utku

Fotoğrafçılıkla uğraşıyorum kendi çapımda. Facebook fotoğraf beğenilerimin daha fazla etkileşim alması için sizin hizmetinizi kullandım. Teşekkür ederim.

LiderTakipci
NEDEN LİDERTAKİPCİ?
Takipçiler Gerçek Kullanıcılar mı?

Türk Takipçi paketlerimiz tamamen gerçek türk aktif profillerden oluşmaktadır. Aklınıza takılan sorular için canlı destek - whatsapp hattımızdan bize yazmaktan çekinmeyin

Ödeme İşlemi Güvenli Mi?

Bütün ödemelerimizi PayTR aracılığı ile almaktayız. Hiçbir ödeme bilginiz bizimle paylaşılmamakta olup aynı zamanda kaydedilmemektedir. Dilerseniz hizmet faturanızıda talep edebilirsiniz.

Aldığım hizmetlerde düşme olur mu?

Türk Gerçek Takipçi Satın Al hizmetimizde %20 ila %30 arasında düşüş yaşanmaktadır. Onuda Telafili paketlerimiz ile garanti sağlamaktayız.

Facebook Fotoğraf Beğeni Hilesi

Milyarlarca üyesi olan Facebook, dünyanın en popüler ve en çok kullanıcıya sahip sosyal platformlarından biridir.2004 yılında ‘’The Facebook’’ adıyla kurduğu iletişim kurma sitesinin kim derdi ki gün gelecek milyarlarca kişi tarafından sürekli kullanılan bir platform olacağını…

Facebook’un başlangıçtaki asıl amacı eski okul arkadaşlarınızla iletişim kurmanızı sağlamaktı. Facebook kullananlar eski okul arkadaşlarıyla iletişimde fotoğraf ve videolar kullanmaya başladılar. Bu da şuan ki anlamıyla sosyal paylaşım sitesi kavramını ortaya koydu.

Facebook 2009 yılında kullanıcılarını ‘’like’’ kültürüyle tanıştırdı. Ve de like kavramı günümüze kadar popülerliğini arttırarak ilerledi. Bir diğer deyişle like kültürü oluştu diyebiliriz. Bu kültürle beraber hayatımıza like etmek kavramı da girmiştir.

Zaman içerisinde dünya nüfusunun büyük bir kısmı Facebook kullanır hale geldi. Facebook ilerlemelere ayak uydurdu. Artık sadece kişisel kullanıcıların değil markaların ve firmaların da sıklıkla kullandığı bir alan haline geldi. Facebook bu andan itibaren artık markalaşmak isteyen veya ekonomik kazanç elde etmek isteyen firmaların da kullanım alanına girdi. Dolayısıyla da Facebook kullanıcıları için daha fazla kişiye ulaşmak en büyük amaçtır. Bu amaç doğrultusunda beğeni sayısını arttırmak, paylaşım sayısını arttırmak ve takipçi sayısını arttırmak büyük önem kazanmıştır.

Facebook kullanıcıları beğeni sayılarını arttırmak için sürekli bir gayret içerisindedirler. Özellikle de paylaştıkları fotoğrafların beğenilmesini çok önemserler. Çoğu zaman ise takipçi sayılarındaki azlık veya içeriğin kalitesindeki yetersizlikten dolayı yeterince beğeni alamazlar. Bundan dolayıdır ki şu soru hep akıllarındadır. Facebook fotoğraf beğeni hilesi nedir? Facebook fotoğraf hilesi, fotoğraflarınıza organik kullanıcıların kullanıldığı havuzlardan beğeni alınmasıyla yapılan hiledir. Bu kolay yol seçilip paket olarak da alına bilinir veya uzun yol seçilip ücretsiz elde edebilmek için görevler yapılan sitelerden kredi toplayarak kredi karşılığında da alına bilinir.

Dünyada en çok kullanıcıya sahip sosyal platformlardan biri olan Facebook, her yaştan kullanıcıya hizmet vermektedir. Hem de o ülkenin dilinde yayın yaparak bunu yapıyor. Üstelik ücretsiz olması da ayrı bir güzel yanı.

Facebook en temel yanı insanlar arasında iletişim sağlamak olmasının yanı sıra artık yalnızca bireysel kullanıcılar için değil işletmeler için de çok değerli bir platform olmaya başladı. Hatta Facebook markalar için Facebook For Business alt yapısını kullanıma açarak verdiği değeri göstermektedir. Özet olarak sahip olduğu kullanıcı sayısı ve reklam fırsatları sebebiyle markaların sıklıkla tercih ettiği platform durumundadır.

Tüm bu sebeplerdendir ki beğeni sayıları büyük önem arz etmektedir. Bu noktada da şu soru akıllarda yer edinmektedir. Facebook fotoğraf hilesi nasıl yapılır? Az önce de açıkladığımız gibi aslında yöntem aynı mantıkta ama ayrı 2 yolla yapılabilmektedir. Ya hazır kullanıcıların beğenilerini satın alacaksınız ki bu ücret karşılığındadır. Ya da havuz sistemi kullanan bir siteye üye olacak havuzda karşınıza çıkan kişilerin fotoğraflarını siz beğeneceksiniz onlar da sizin fotoğraflarınızı beğenecek. Böylelikle karşılıklı etkileşimlerle kazandığınız kredilerle beğeni alabileceksiniz.

Facebook Fotoğraf Beğeni Hilesi Nedir?

Facebook’ta resim, video, gif (hareketli resim) paylaşma özelliği vardır. Fotoğraflarda ve videolarda düzen yapma, düzenleme fırsatına sahibiz. Bu içerikleri her insana açık yapabildiğimiz gibi ancak arkadaşlar seçeneği de seçilerek yapılabilir. Kısacası gizlilik ayarı kullanıcının seçim tercihindedir. Ayrıca daha tertipli ve kreatif olması açısından bu içerikleri resim albümü ve oynatma listeleri gibi de paylaşabilmek olanaklar dahilindedir.

Facebook platformunda fotoğraflar ve bunların beğenilmesi çok önemlidir. Abone ve takipçi sayınızı arttırmak adına çok değerli bir noktadır. Fotoğraflarınızın beğenilmesi için doğal yollarla yapabileceğiniz bazı unsurlar mevcuttur. Fakat bu yollarla da yeteri beğeni elde edemiyorsanız yapabileceğiniz bir başka yöntemde mevcuttur. Bu noktada şu soru önem kazanmaktadır. Facebook fotoğraf beğeni hilesi nedir? Facebook fotoğraf beğeni hilesi fotoğraflarınızın beğeni sayılarını doğal olmayan yollarla arttırma yöntemidir. Aslında bir nevi doğaldır ama yine de hile kullanıldığı için doğal değildir. Satın alma veya gayret göstererek havuz sistemi içinde beğeni kazanmayla elde edilen bir açıdan ödüldür.

Facebook Fotoğraf Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Facebook genelde her hafta değişik bir gelişmeyle medyanın gündemine oturuyor. Kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce, binlerce hatta on binlerce haberin yapıldığı Facebook’a dair son gelişimleri anlık takip etmek için ciddi bir emek harcamak gerekiyor. Ama değişmeyen bazı şeyler de halen mevcut. Nedir hiç değişmeyen bu şeyler;

  • Beğeni sayısının çok önemli oluşu
  • Takipçi sayısının artış göstermesinin önemli oluşu
  • Yorum sayınızdaki artışın önemli oluşu
  • Paylaşım sayılarınızdaki artışın önemli oluşu
  • Fotoğraf beğeni sayılarınızın çokluğu

Halen büyük önem taşımaktadır. Ve bu sayıları arttırmak bazen doğal yollarla çok kolay olmamaktadır. Bu noktada imdadımıza Facebook fotoğraf beğeni hilesi yetişmektedir. Facebook fotoğraf beğeni hilesi nasıl yapılır? Sorusunun cevabını detaylıca açıklayalım.

Facebook fotoğraf beğeni sisteminin emek verme, çalışma mantığı havuz sistemi benzer biçimde düşünülebilir. Facebook’ta arkadaşlarınıza "fotoğraflarımı beğenir misin?" gibi benzer biçimde mesajlar atıp arkadaşlarınızın sizin paylaşımlarınızı beğenme sürecini beklemek yerine ancak birkaç tıklama ile beğeni sahibi olabilirsiniz. Sitelerin çoğuna girişi yaptıktan sonrasında beğeni havuzuna kayıt oluyorsunuz. Kayıt olduğunuz havuzda herkes sahip olduğu kredilerini kullanarak kendi fotoğraflarını, videolarını, yorumlarını, durumlarını beğendiriyor. Fatih isimli kullanıcı Hande isimli kullanıcının fotoğrafını beğenirken Hande isimli kullanıcıda Fatih isimli kullanıcının veya Aylin isimli kullanıcının durumunu, fotoğrafını ya da videosunu beğeniyor olabilir. Yani havuz içerisinde herkes birbirinin fotoğrafını, durumunu ve yorumunu beğenip veya yorumlayabiliyor. Sadece fotoğraf beğenme seçeneğiyle de sadece fotoğrafları beğenip sizin seçmiş olduğunuz fotoğraflara beğeni alabiliyorsunuz.

Veyahut yine bazı sitelerde direk fotoğraf beğeni paketi satın alıp seçmiş olduğunuz fotoğraflara beğeni yükletebilirsiniz bu tamamen sizin tercihinize kalmıştır.

Facebook Fotoğraf Beğenisi Nasıl Artar?

Facebook üzerinden paylaşmış olduğunuz bir fotoğrafı sadece Facebook’ta yayınlamak zorunda değilsiniz. Diğer sosyal medya platformlarında da mutlaka paylaşmalısınız. Pekâlâ, Facebook fotoğraf beğenisi nasıl artar? Bu sorunun 2 temel cevabı var gelin bunları inceleyelim.

Emekle çektiğiniz fotoğrafları kabul eden ve gören takipçileriniz tarafınca kısa müddette, zaman içerisinde bütün fotoğraflarınız öteki toplumsal medya hesaplarında da paylaşılır. Bu paylaşımların daha çok kesime yayılması ile kısa müddette sayfanız ilgi toplar. Dikkat çekmek, sayfanızı daha çok kişiye taktim etmek, tanıtmak istiyorsanız paylaşımlarınızın görünürlüğünü artırmanız gerekir.

Facebook araçlardan daha çok yararlanıyor, örneğin öteki toplumsal medya hesaplarınıza bağlayabiliyorsunuz. Farklı bir toplumsal medya hesabından yaptığınız paylaşımı Facebook sayfanızda da senkronize olarak paylaşımda bulunabiliyorsunuz. Bu şekilde fotoğraf beğeni sayılarınızı ve tanınırlığınızı arttırabilirsiniz. Yine de yeteri kadar artış sağlayamadınız. O zaman Facebook fotoğraf beğeni sayısı nasıl artar? Sorusuna yine dönecek olursak ikinci yoldan bahsetmemiz gerekecektir.

Yine de tüm bunları yapmanıza rağmen Fotoğraf beğeni sayınız yeterli gelmiyor ise yapmanız gereken çok basit. Derhâl güvenilir bulduğunuz bir firmadan Facebook fotoğraf beğeni hilesi satın alabilir veya diğer bir yöntem olan bir havuza sahip siteye üye olup orada karşınıza çıkan kişilerin Fotoğraflarını beğenip, yorum yaparak ve beğeni sağlayarak kazandığınız kredilerle ücretsiz olarak seçmiş olduğunuz fotoğraflara beğeni elde edebilirsiniz.