SİPARİŞ SORGULA
E-Posta Destek
7/24
[email protected]
Whatsapp Hattı Destek
7/24
0 850 305 24 26

Instagram Story İndir

Instagram Story İndir

0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde takipçi gönderim işlemi tamamlanmayacaktır.
AlyMedya YORUM YAPIN
AlyMedya ÖNCEKİ YORUMLAR
Tuncay Durmaz

Uzun süredir sitenizi takip ediyorum. İnstagram story indir hizmetiniz ile sizinle tanıştım ve güvendim. Sağolun.

Mehmet Köz

İnstagram story indir hizmeti sayesinde en sevdiğim ünlülerin hikayeleri artık cep telefonumda. Hizmetiniz için teşekkür ederim.

Eren Yılmaz

Sosyal medya hesapları ile alakalı bütün hizmetleriniz gibi İnstagram story indir hizmetinizde benden tam puan aldı.

Samet İbrahim

İnstagram story indir makaleniz sayesinde sahte indirme programlarından kurtuldum. Güvenilir çalışma şeklinizi tebrik ederim.

Yusuf Çetin

Sizinle tanışana kadar İnstagram story indir işleminin nasıl yapılacağından habersizdim. Desteğiniz için teşekkür ederim.

Kerem Hasan

Sizden sayısız olarak aldığım hizmetlerden bir tanesi İnstagram story indir. Bir site her hizmette mi tam puan alır. Süpersiniz.

LiderTakipci
NEDEN LİDERTAKİPCİ?
Takipçiler Gerçek Kullanıcılar mı?

Türk Takipçi paketlerimiz tamamen gerçek türk aktif profillerden oluşmaktadır. Aklınıza takılan sorular için canlı destek - whatsapp hattımızdan bize yazmaktan çekinmeyin

Ödeme İşlemi Güvenli Mi?

Bütün ödemelerimizi PayTR aracılığı ile almaktayız. Hiçbir ödeme bilginiz bizimle paylaşılmamakta olup aynı zamanda kaydedilmemektedir. Dilerseniz hizmet faturanızıda talep edebilirsiniz.

Aldığım hizmetlerde düşme olur mu?

Türk Gerçek Takipçi Satın Al hizmetimizde %20 ila %30 arasında düşüş yaşanmaktadır. Onuda Telafili paketlerimiz ile garanti sağlamaktayız.

Instagram Story İndir

Instagram sıklıkla kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelmektedir. Bu uygulama üzerinden her gün milyonlarca paylaşım yapılmaktadır. Instagram üzerinde gezinirken bazı görseller veya hikayeler ilginizi çekebilir. Bu durumda bu hikayeleri indirmek isteyebilirsiniz. Ayrıca kendi hazırladığınız hikayeleri de cihazınıza kaydetmek ve farklı alanlarda paylaşmak isteyebilirsiniz. Tüm bunlar Instagram story indir adımları ile mümkündür. Siz de Instagram hikâye indirme adımlarını izleyerek hem kendinize ait hem de başkalarına ait hikayeleri indirebilirsiniz. Bu hikayeleri WhatsApp, BİP, Telegram gibi farklı platformlarda paylaşabilirsiniz. Peki indirme işlemleri nasıl yapılır? Herhangi bir program gerekir mi? İndirme aşamasında cihaz zarar görür mü? Bunlar hakkında detayları makalemizin ilerleyen başlıklarında bulabilirsiniz.

Instagram Kendi Hikayeni İndirme Nasıl Yapılır?

Öncelikle Instagram story indir bölümünde bahsedilecek ilk konu kendi hikayemizi indirmek olacaktır. Hikâye aracılığı ile farklı efektler kullanmaya imkân tanıyan Instagram, TikTok benzeri videolar hazırlamaya olanak tanımaktadır. Bu hazırlanmış videoları cihazınıza kaydetmek ve farklı platformlarda paylaşmak mümkündür. Bunun için hikayenizi indirmeniz yeterlidir. Hikâye indirme aşamalarından şu şekilde bahsedebiliriz:

 • Eğer ilk olarak hikâye hazırlayıp sonra bunu indirmek istiyorsanız Instagram uygulamasını açın.
 • Sonrasında hikâye butonuna tıklayın. Bu ana sayfada üzerinden profil resminiz olan ve sol köşeye konumlanmış bir butondur.
 • Buradan hikâye bölümünde yer alan efektler ve eklemelerden dilediğinizi uygulayın. Öncesinde fotoğraf çektiğinizden veya eklediğinizden emin olun.
 • Sonrasında ise bunu paylaşmadan indirmeniz mümkündür. Sağ üst köşede 4 farklı buton gözükecektir.
 • Bunlar sırasıyla Aa, zikzak, gülen yüz ve indirme şeklinde oktur. Bunlardan soldan birinci olan butonuna tıklayın.
 • Bu tıklama işleminin ardından inme işlemi başlayacaktır. İnme işleminin süresi indirilen dosyanın boyutuna ve internet hızına göre değişiklik gösterebilir.
 • Genelde fotoğraflar anında iner videolar ise biraz zaman alır. Instagram Video indir aracıyla indirme yapıyorsanız indirme tamamlandı yazısını görene kadar ekrandan çıkmayın.

Bu adımları izledikten sonra hazırladığınız hikâye galerinize düşecektir. Instagram klasörüne girerek videoya veya fotoğrafa ulaşabilirsiniz.

Instagram Başkalarına Ait Story İndirme Mümkün mü?

Evet bu mümkündür. Instagram story indir işlemi farklı kullanıcılar üzerinde de uygulanabilir. Tüm hikâyeleri istediğiniz şekilde indirebilirsiniz. Ancak bu indirme işlemlerinin gerçekleşebilmesi için öncelikle hesabın gizli olmaması gerekir. Sonrasında saniyeler içinde istediğiniz hikâyeyi indirebilirsiniz. Bu indirme işlemi Instagram resmi uygulaması üzerinden yapılmamaktadır. Ancak farklı ek uygulamalar ile indirme yapılabilmektedir. Bu yüzden uygulama kullanmak veya çeşitli web sitelerini ziyaret etmek indirme aşamalarını hızlandıracaktır. Bahsedeceğimiz yöntemler ile ilerleyen başlıklarda siz de kolayca indirme yapabilirsiniz. Tüm hikayeleri tek tuşla cihazınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca hikayeleri toplu şekilde indirmeniz de mümkündür. Bu sayede tek tıkla birçok hikâyenin cihazınıza inmesini sağlayabilirsiniz.

Instagram Story İndirme Aşamaları

Instagram story indir işlemi oldukça kolaydır. Bahsedeceğimiz adımları takip ederek siz de kolayca tüm hikayeleri indirebilirsiniz. Başka bir hesaba ait hikâyeyi mobil uygulama veya internet siteleri aracılığı ile indirmek mümkün. İki yöntemi de sizin için adım adım aktaracağız. İlk olarak web tarayıcısı ile indirme işleminden bahsedebiliriz:

 • Google arama motorunda arama yaptığınızda birçok farklı hikâye indiren web sitesi ile karşılaşacaksınız. Bunlardan dilediğinizi seçerek hikâye indirme işlemine başlayabilirsiniz. Storysaver.net bunlardan en sık tercih edilenlerden birisidir. Web sitesine girdikten sonra indirme işlemine geçebilirsiniz.
 • İndirme işlemi yapmak için sizden kullanıcı adı isteyecektir. Buraya indirme yapmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazmalısınız. Tüm harflerin doğru ve eksiksiz olduğuna dikkat edin. Kullanıcı adı hatalı yazılırsa indirme yapılmayacaktır.
 • Kullanıcı adını yazdıktan sonra indir butonuna basabilirsiniz.
 • Bu süre hikâye boyutuna veya sayısına göre değişebilir. İndirme işlemi devam edecektir. Devam ederken bekleyiniz.
 • Sonrasında karşınıza hesaba ait birçok hikâye çıkacaktır. Bunlar içinden istediğinizi seçerek üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Tıklama yapıldıktan sonra indirme işlemi başlayacaktır.

İndirme işlemi bilgisayara bir dosya ile indirmekle aynıdır. Bu işlem mobil cihaz ile yapılıyorsa mobil cihazın indirilenler klasörüne, PC ile yapılıyorsa bilgisayardaki tarayıcının indirme klasörüne dosyalar inecektir.

Instagram Story İndir Uygulamaları

Web siteleri ile indirmek normalden uzun sürebilir. Uygulamaları daha hızlı indirmek için bazı yöntemler mevcuttur. Özellikle sık sık hikâye indiriyorsanız bu alanda yaygın olan uygulamaları tercih edebilirsiniz. Instagram story indir uygulamaları ile kısa süre içinde birçok hikâyeyi cihazınıza kaydedebilirsiniz. Bu uygulamalar aracılığı ile indirme işlemi ise şu adımları takip edildiğinde kolayca yapılabilir:

 • Uygulama marketinden Story saver araması yaparak birçok uygulamaya ulaşabilirsiniz. Bunlardan birisini indirin.
 • Tamamı benzer mantık ile çalışır. Bu yüzden yüksek yıldızlı olanlardan birisini indirmeniz yeterlidir.
 • Sonrasında indirmek istediğiniz hikâye sahibi hesabın kullanıcı adını belirtilen yere yazın.
 • İndir seçeneği ile indirmeyi tamamlayın.
 • Bazı uygulamalar hesabınıza giriş yapmanızı isteyebilir. Bunlar daha hızlı indirme işlemi yapmanızı sağlayabilen sitelerdir.
 • Instagram hesabınızdaki tüm hikayeleri tek bir tıkla bu programlar aracılığı ile görebilirsiniz. Sonrasında ise dilediğinizi indirebilirsiniz.
 • İndirme işlemi yoğunluğa göre değişik sürelerde tamamlanabilmektedir.
 • Tamamlandıktan sonra indirme tamamlandı uyarısı karşınıza çıkacaktır.

Bu aşamaları takip ettikten sonra siz de kolay bir şekilde indirme işlemi yapabilirsiniz. Uygulama ile herhangi bir web sitesi aramadan kolayca indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. Burada uygulama seçimi yaparken bazı noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Özellikle sizin hesap bilgilerinizi isteyen uygulamalarda yapımcıları kontrol etmelisiniz. İletişim bilgileri olan ve güvenilir uygulama yapımcılarına ait uygulamaları kullanmalısınız. Ancak bu sayede hesabınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Instagram Story İndir Uygulamaları Güvenli mi?

Eğer Instagram story indir uygulaması şifre ve kullanıcı adı istemiyorsa zaten güvenilirdir. Şifre istemediği için hesabınıza erişme imkânı yoktur. Bu sayede kolaylıkla indirme işlemi yapmanıza izin verir. Ancak şifre isteniyorsa bu durumda güvenilir uygulamaları tercih etmek gerekiyor. Güvenlik zaafları olan ve bilgilerinizi saklayamayacak durumda olan uygulamalardan kaçınmak gerekiyor. Siz de bu tarz uygulamalardan kaçınarak hesap güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Şifre istemeyen uygulamalar ile indirme yaparak güvenliği üst seviyeye çıkarmanız mümkün. Bu sayede şifreniz çalınmaz. Şifrenizin başkalarının eline geçme ihtimali sıfır olur. Ancak şifre verildiğinde bu bilgilerin nerelerde depolandığı belirsiz olduğu için bilgileriniz çalınmaya açıktır. Eğer düzgün korunmuyor ise şifreleriniz çalınabilir.

Instagram Öne Çıkarılan Hikâye İndirme ve Toplu Hikâye İndirme

Bu uygulamalar ile öne çıkan Instagram hikaye izlenme hizmetiyle yüksek izlenme alan stroyleri de indirmek mümkündür. İndirmek istediğiniz öne çıkan hikâyeyi seçmeniz yeterli. Devamında indirme işlemi tamamlanacaktır. Eğer şifreniz ile giriş yaptıysanız karşınıza normal Instagram ekranı gibi bir ekran çıkar. Buradan normal arama kısmından indirmek istediğiniz hikâye sahibine ait hesaba giriş yapmalısınız. Sonrasında ise indirme yapabilirsiniz. Eğer toplu indirme yapacaksanız hesabın kullanıcı adını yazmanız yeterlidir.

Uygulamalar ve web siteleri tüm hikayeleri karşınıza çıkaracaktır. Buradan indirmek istedikleriniz tek tek tıklayarak anında indirebilirsiniz. Bu sayede Instagram story indir işlemini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bahsedilen adımları takip edip uyarılarımızı dikkate aldığınız sürece bu işlemleri sorunsuz şekilde tamamlayabilirsiniz. Yapacağınız bu işlem ile istediğiniz tüm hikayeleri cihazınızda depolayabilirsiniz. Bu bir resim olabilir. Hikâyede paylaşılmış bir video olabilir. Bazen ise link olabilir. Tüm paylaşımları tek tıkla cihazınıza kaydedebilirsiniz.