SİPARİŞ SORGULA
E-Posta Destek
7/24
[email protected]
Whatsapp Hattı Destek
7/24
0 850 305 24 26

Youtube İzlenme Hilesi

Youtube İzlenme Hilesi

0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde takipçi gönderim işlemi tamamlanmayacaktır.
AlyMedya YORUM YAPIN
AlyMedya ÖNCEKİ YORUMLAR
Buse Aksoy

Youtube izlenme hizmetinizi kullandım. Sorunsuz olarak kısa sürede izlenme sayım gerçekten arttı.

Fatma Karaman

Firmanızın çalışan kalitesinin yanı sıra hızlı hizmet verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Kullanacak arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Elmas Doğan

Arkadaş tavsiyesi ile hizmeti kullandım. Sonuçtan oldukça memnun kaldım. Artık bende daimi müşterilerinizden biriyim.

Ecem Altın

Siteyi tebrik etmek ve teşekkür etmek istiyorum. Bu kadar dolandırıcı sitenin içerisinde altın gibi hizmet veriyorsunuz.

Eda Aydın

Başarılarınıza başarı katında verdiğiniz izlenme sayılarını arttırın. Yüksek izlenme sayılarını da kullanmak için bekliyorum.

İbrahim Bayram

Firmaya sadece Youtube izlenme sayısını arttırmak istediğinizi bildirin ve arkanıza yaslanın. Bir saat içinde videolarınız istediğiniz izlenme sayısına gelmiş olacak.

LiderTakipci
NEDEN LİDERTAKİPCİ?
Takipçiler Gerçek Kullanıcılar mı?

Türk Takipçi paketlerimiz tamamen gerçek türk aktif profillerden oluşmaktadır. Aklınıza takılan sorular için canlı destek - whatsapp hattımızdan bize yazmaktan çekinmeyin

Ödeme İşlemi Güvenli Mi?

Bütün ödemelerimizi PayTR aracılığı ile almaktayız. Hiçbir ödeme bilginiz bizimle paylaşılmamakta olup aynı zamanda kaydedilmemektedir. Dilerseniz hizmet faturanızıda talep edebilirsiniz.

Aldığım hizmetlerde düşme olur mu?

Türk Gerçek Takipçi Satın Al hizmetimizde %20 ila %30 arasında düşüş yaşanmaktadır. Onuda Telafili paketlerimiz ile garanti sağlamaktayız.

Youtube İzlenme Hilesi

Youtube dünya genelinde en popüler video paylaşım sitesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Sosyal medyada daha tanınır hale gelmek, fenomen olmak isteyenler Youtube hesaplarının artış göstermesini yükselmesini istemektedirler. Hakeza digital pazarlama ağında hedefi olan ve bu ağı geliştirmek isteyenler içinde Youtube hesaplarında artış göstermek önemlidir. Youtube izlenme hilesi nedir? Çok fazla kişi doğal olmayan yolları kullanarak youtube izlenme sayılarını arttırmaya çalışmaktadır. Bunu sağlamaya yarayan pek çok site mevcuttur. Youtube hesabı için alınacak yardımlarda birçok avantaj sağlanırken, yapılacak her hangi bir yanlış hamlede de hesabınız tehlikeye girebilmektedir. Youtube hesaplarının izlenme sayılarını arttırmaya çalışan pek çok firma var Lakin bunların seçiminde çok özenli davranmanız gerekmektedir.

Youtube izlenme hilesi yöntemleri nelerdir? Youtube izlenme arttırma hilesi 2021 yılında en çok kullanılan yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmalar youtube hesapları için çok farklı destek hizmetleri sunmaktadır. Youtube izlenme sayılarının otomatik olarak artış göstermesini sağlayan pek çok çeşitli paketle müşterilerine hizmet vermektedirler.

Youtube İzlenme Hilesi Nedir?

Youtube izlenme hilesi nedir? Youtube videoları 30 saniye ve üzerinde izlendiği takdirde gerçek izlenme olarak kabul etmektedir. Youtube izlenme hilesi Youtube videolarınızın izlenme sürelerini hesaplıyor. Gerçekleştirilen izlenmelerin gerçek mi? Sahte mi? İzlenme olduğunun analizini yapıyor ve ona göre izlenme sayısı belirleniyor.

Youtube videoları minimum düzeyde 300 izlenme aldığında incelemeye alınır. İzlenme sayısında artış devam ettikçe de Youtube tarafından değeri artmaya başlayacaktır.

Firmaların Youtube destek hizmetlerinin içerisinde yer alan hizmetlerden bir tanesi de izlenme satın alma seçeneğidir. İzlenme satın alma paketleri içerisinde genellikle;

 • 1000 Youtube izlenmesi
 • 2500 Youtube izlenmesi
 • 5000 Youtube izlenmesi
 • 10.000 Youtube izlenmesi
 • 15.000 Youtube izlenmesi
 • 20.000 Youtube izlenmesi
 • 25.000 Youtube izlenmesi

Gibi seçenekler mevcuttur. Tabiki fiyatlandırması da izlenme sayısı tercihinizde göre artış göstermektedir. Bu işlemlerin pek çoğu hemen ödemeyle hesabınıza şifresiz yollarla aktarılabilmektedir.

Youtube İzlenme Hilesi Yöntemleri Nelerdir?

Eğlenceli paylaşımların merkezinde uzun zamandır Youtube bulunmaktadır. Pek çok insan eğlenmek ve vakit geçirmek için Youtube seçeneğini kullanmaktadır. Ve yine pek çok insan video paylaşımları ve reklamlar sayesinde para kazanmaktadır. Youtube izlenme hilesi yöntemleri nelerdir? Öncelikle bilinmesi gereken Youtube hesabı oluşturanların hayali kısa sürede inanılmaz izlenme seviyelerine ulaşmaktır. Youtube izlenme sayısı arttırma yöntemlerinden olan Youtube izlenme botu tamamen izlenme sayısına etki ederek, izlenme sayısını arttırmaya yönelik bir çalışmadır. İzlenme botu hiç popüler olmayan, izlenmeyen videolara bile izlenme sayısı eklenmesini ve popülerliğinin artmasını sağlıyor.

Ücretsiz youtube izlenme hileleri de vardır. Temel mantığında karşılıklı takip ve izlenmeye dayalıdır. Youtube abone sayılarınızı arttırmaya başlayabilmeniz için yaptığınız paylaşımların keşfedilmesi, beğenilmesi ve dağılması lazım. İnsanların doğal yollarla sizin videolarınızı keşfetmesi biraz uzun sürebilir. Bazen hiç olmayabilir. Youtube video içeriklerinizin içeriği ne kadar başarılı olursa olsun, insanların keşfedebilmesi ve bunu kısa sürede içerisinde yapabilmeleri önem taşımaktadır. Bu süreçte de aracı siteler devreye girerek verilen görevlerin yerine getirilmesi sonucu izlenme sayılarınıza ve takipçi sayılarınıza artış sağlatmaktadırlar. Bu tamamen ücretsiz olup yine de çok dikkatli olunması gereken bir durumdur. Doğal olmayan artış ve organik olmayan kitle yüzünden hesabınızın güvenliği tehlikeye girebilir. Güvendiğiniz sitelerden bu işlemleri yapmanız büyük önem arz etmektedir.

Youtube İzlenme Hilesi Yöntemleri Yapılırken Şifrem İstenir Mi?

Youtube izlenme hilesi yapan pek çok firma mevcuttur. Bir çoğu başarısız olmakla beraber çok başarılı olanlarda halen hizmetlerini doğru şekilde devam ettirmedirler. Youtube izlenme hilesi yöntemleri yapılırken şifrem istenir mi? Sorusu bu işi yaptırmak isteyenlerin en çok sorduğu sorudur. Cevabı ise çok nettir. Youtube izlenme hizmeti almak isteyenler bunu hangi firmadan olursa olsun yaptırmak istediklerinde kesinlikle bilmelidirler ki asla şifreleri istenmemektedir.

İzlenme Sayısının Artmasının Avantajları Nelerdir?

Youtube de izlenme arttırma hilesi çok kısa sürelerde izlenme sayılarını arttırmayı hedefleyenlerin seçtiği başlıca yöntemdir. Kısa sürede para kazanmayı düşünenlerin bilhassa en çok tercih ettiği yöntemdir. İzlenme sayısının artmasının avantajları nelerdir? İzlenme arttırma hilesi kullanıldığında videolar 30 saniyelik süre içerisinde otomatik izlenme eklemeye başlamaktadır. Videonuz için izlenme sayınızın ne kadar fazla olursa; hesabınız ve dolayısıyla videonuz o kadar kolay keşfedilecektir. Farklı farklı insanlar tarafından keşfedilen, yeni görülen videolarınız, abone sayılarınızın artmasına bunun yanında izlenme sürelerinizin artmasına da neden olacaktır.

Youtube kurallarına ve kriterlerine göre de izlenme süresiniz ve abone sayınız tespit edilen oranların üzerine çıktığında, kullanıcıların paylaşımları ve reklam içerikleri gösterimlerinden dolayı kazanç sağlamaya başlayacaksınız. Dolayısıyla izlenme arttırmanın size getireceğin en büyük avantaj kısa sürede para kazanacak oluşunuzdur.

Youtube İzlenme Hilelerinin Olumsuz Yanları Nelerdir?

Sevdiğiniz mevzularda hem içerik üretmek bununla beraber para kazanabilmek için youtube kanalınıza kolayca takipçi ve izlenme sayısı gibi benzer biçimde hizmetler satın alabilir ve youtube platformuna siz de rahatlıkla katılabilirsiniz. Böylece videolarınızı tüm dünyaya duyurabilir ve bunu gerçekleştirirken de hasılat elde edebilirsiniz. Peki, Youtube izlenme hilelerinin olumsuz yanları nelerdir?

Basit hit sistemlerini kullanarak, ziyaret etme yoluyla elde ettiğiniz bakiyelerle kendi videonuza hit göndermeye çalışılan sistemler pek fazla çalışmamaktadır. Youtube artık bunu yakalıyor. Bunun sebebi ise bakiye kazanmak için uğraşı verilen siteler sistemlerini güncellemiyorlar. Bazen ise direk url üzerinden git yollayarak izlenmeyi arttırmaya çalışıyorlar. Ya da şeffaf Proxy kullanarak işlem yaptıkları için filtrelemeye takılıyorlar. Arada gelen başarılı hitler de böylece 301 izlenme limitlerine takılarak çöpe gitmiş oluyor. Yani anlayacağınız bu gibi başarısız sistemlerle uğraşmak çoğu zaman zaman kaybına neden olmaktadır.

Ciddi manada bu izlenme hilelerini yapabileceğiniz siteler mevcut olup ciddi bir araştırma ve analizle bunlara ulaşabilirsiniz.

İlla Youtube izlenme hilesi kullanacaksanız olumsuz yanlarından biraz daha bahsedip iyice pişmenizi sağlayalım.

Başarısız bir firmadan aldığınız hizmet ile Reklamlardan gelir elde ederim diye düşünürseniz o noktada gelirinizi düşürecek bir işlem yapmadığınızdan emin olmalısınız. Çünkü bu tip firmalarda izlenme sayıları artarken tıklanma olmadan artış söz konusu olduğundan Adsense bunu algılıyor ve Adsense hesabınızı kapatabiliyor. Hemen yaptığı incelemede bir bakıyor ki hit hep aynı tarayıcı veya yazılımsal sistemden akış göstermiş, bunu algılıyor ve ayıklıyor. Sonuç olarak da ya hesabınızı kapatıyor ya da ayın sonunda boş bir bakiye ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

Bir diğer olumsuz yanı da sayfanın organikliği bozuluyor bu da sizin çok daha gerilerde yer almanıza sebep olabiliyor. Yani izlenmedeki artış veya abone sayısındaki artış Youtube da her zaman üst sıralarda yer alacaksınız anlamına gelmemektedir. Youtube kullandığı filtre sistemi ile bunların organik olmadığını algılıyor listelerde geri sıralara iteliyor.

Yine bazı siteler de gönderdikleri hitleri tek bir site üzerinden aktardığı için Youtube bunu kolaylıkla anlayabiliyor.

Peki sahte olan hitler nasıl anlaşılıyor?

 • Sahte hitlerin gelmiş olduğu sayfanın kodlarından anlaşılabiliyor
 • Direk yönlendirilmiş sayfalardan gelen istekler yüzünden anlaşılabiliyor.
 • Sitenin kullandığı Browser Agents dosyasından dolayı anlaşılabiliyor.
 • Standart süre aralıklarıyla yani belli bir ritimle izlenmesinden anlaşılabiliyor.
 • Sitenin klasik hit yöntemleriyle hitleri göndermesinden dolayı anlaşılabiliyor.
 • Kullanılan sistem etkileşimi azaltıyor sayfaya giriyor ve sabitleniyor Youtube bunu filtreleyebiliyor.

Bu işi layıkıyla yapan siteler ve firmalar mevcuttur iyi bir araştırma ve dikkatli analizle gerekli yardımları alabilirsiniz.