SİPARİŞ SORGULA
E-Posta Destek
7/24
[email protected]
Whatsapp Hattı Destek
7/24
0 850 305 24 26

Youtube Yorum Hilesi

Youtube Yorum Hilesi

0%

Hazırlanıyor...

Lütfen sayaç dolana kadar sayfayı kapatmayınız. Aksi takdirde takipçi gönderim işlemi tamamlanmayacaktır.
AlyMedya YORUM YAPIN
AlyMedya ÖNCEKİ YORUMLAR
Rüzgar Umay

6 aydır Youtube kanalımı kasmak ve yorum almak için uğraşıyorum. Sizin hizmetinizi kullandıktan sonra ne gerek varmış bu kadar kasmaya diyorum. Teşekkür ederim.

Mehmet Pala

Sizin firmanızın başarısı benim Youtube başarımı destekliyor :) Harikasınız teşekkür ederim.

Feyza Kaya

Hiç üyelikle falan uğraşmadan sayenizde yorum sayımı arttırdım. Artık sürekli elimin altında olan sitelerden biri haline geldi.

Simge Ağır

Youtube da benden yorum isteyen arkadaşlarıma direk sitenizin linkini veriyorum. Firma profesyonel çalışıyor.

Tolga Tek

Hedeflediğim yorum sayısına ulaşmamı sağlayan site. Verdikleri hizmet süper ötesi. Teşekkür etmekten başka diyebilecek bir şey yok.

Merve Korkmaz

52 tane videoya 3 yorum mu gelir sadece ya. Emeklerime üzülüyordum. Siteniz sayesinde yorum sayımı arttırdım da keyfim yerine geldi.

LiderTakipci
NEDEN LİDERTAKİPCİ?
Takipçiler Gerçek Kullanıcılar mı?

Türk Takipçi paketlerimiz tamamen gerçek türk aktif profillerden oluşmaktadır. Aklınıza takılan sorular için canlı destek - whatsapp hattımızdan bize yazmaktan çekinmeyin

Ödeme İşlemi Güvenli Mi?

Bütün ödemelerimizi PayTR aracılığı ile almaktayız. Hiçbir ödeme bilginiz bizimle paylaşılmamakta olup aynı zamanda kaydedilmemektedir. Dilerseniz hizmet faturanızıda talep edebilirsiniz.

Aldığım hizmetlerde düşme olur mu?

Türk Gerçek Takipçi Satın Al hizmetimizde %20 ila %30 arasında düşüş yaşanmaktadır. Onuda Telafili paketlerimiz ile garanti sağlamaktayız.

Youtube Yorum Hilesi

Youtube kullanıcıları daha popüler olabilmek, tanınırlıklarını arttırabilmek ve fenomen olabilmek için beğeni sayılarını, izlenme sayılarını ve yorum sayılarını arttırmak istemektedirler. Bunları yaparken de çok zaman kaybetmek istemezler. Bu yüzden kullanıcılar Youtube yorum hilesi nedir? Sorusunu merak etmektedirler. Youtube yorum hilesi çok fazla kullanıcının kullandığı bir sistemdir. Youtube hesabınızdaki paylaşımlarınızın altına yapılacak olumlu yorumlar hesabınızın değerini arttıracaktır. Böylelikle beğeni sayınız ve izlenme sayınız artış gösterecektir. Firmalar bu eksikliği gördüğü için çeşitli paketler hazırlayarak dilediğiniz sayıda yorum paketleri almanız adına size hizmet veriyorlar.

Youtube sosyal platformunda hesabınızın daha etkin ve başarılı olması için sadece beğeni ve izlenme sayınız yeterli olmamaktadır. Buna bağlı olarak hesabınızın organik artışını görebilmek adına filtreler yorum sayılarına da bakmaktadır. Yani paket satın almaya karar verirseniz tek başına yorum paket veya tek başına izlenme ve tek başına beğeni paketleri satın almayın. Youtube güvenlik sistemleri çok dikkatli çalışmaktadır. Tek taraflı artışlar olduğunda bunu hemen incelemektedir. Dolayısıyla ortak paketler veya hepsinden birkaç paket halinde alışverişlerinizi yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

Youtube hesabınızdaki videolar altında olumlu yorumlar arttıkça kişiler sizi güvenilir bulacak ve takip etmeye izlemeye ve beğenmeye başlayacaklardır. Youtube Platformunda yorumun önemi nelerdir? Sorusunun cevabını da vermiş olduk biraz daha açarsak konuyu… Özellikle Youtube üzerinden ürün pazarlaması veya hizmet pazarlaması yapacak olan kullanıcılar, yorumlara önem vermek zorundadırlar. Organik yorumlar diğer kişilerin güven duygusunu arttıracaktır. Pek çok müşteri de yorumlara bakarak satın alma işlemine karar verecektir. Bu yüzden Youtube platformunda yorumun değeri çok fazladır. Yeterli aboneniz yok ve yorum akışınız düşükse güvenilir firmalardan yorum paketi satın alabilirsiniz.

Youtube Yorum Hilesi Güvenilir Mi?

Youtube paylaşımlarınızdaki izlenme sayılarının artması, beğeni sayılarınızda yükseliş ve buna bağlı olarak olumlu yorumların çoğalması zaman içerisinde sizlere para kazandıracaktır. Firmalardan satın aldığınız yorum hilesi paketleri sayesinde yorum sayılarınızda ciddi artışlar gözükecektir. Peki, Youtube yorum hilesi güvenilir mi? Eğer yorumları aldığınız firma güvenilir ise size organik kullanıcılar tarafından yorumlar aktarılırsa gayet güvenilir olmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta tekrardan belirtmemiz gerekirse tek başına yorum artışı veya tek başına beğeni artışını Youtube filtreleri yakalamaktadır. Doğal bir artış gibi gözükmesi gerekmektedir.

Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise firma tarafından kesinlikle şifrenizin istenmemesi gerekmektedir. Şifrenizi isteyen bir firmaya denk geldiğinizde mutlaka o firmadan uzak durun.

Youtube hesaplarında farklı videolar için farklı içeriklerde yorumlar yapılmaktadır. Satın alacağınız hizmette dikkat etmeniz gereken yorumların organik yani gerçek kişilerce yapılmasının sağlanması. Bu işte profesyonel hizmet veren firmalar oluşturdukları ağ ile sürekli gerçek kişilerin yorumlarını aktarmaktadırlar.

Gerçek kullanıcıların yapmış olduğu yorumlardan oluşan havuzu kullanan düzgün firmalardan birini kullanmanız çok önemli bir noktadır. Genelde sistemleri havuz içinde birbirine yorum yaparak kredi kazananlardan oluşmaktadır. Ve bu kredileri yine bedava yorum ve beğeni kazanabilmek için kullanan kullanıcılardan oluşmaktadır. Firmaya abone olan kişiler önlerine çıkan ödevleri yaparak kredi kazanmakta ve bu kredilerin sonucundan bedava beğeni ve yorum kazanmaktadırlar. Bazı kullanıcılarda siteden direk yorum veya beğeni satın alabilmektedir .Sistem bu yüzden tamamen doğal ve organik olarak çalışabilmektedir.

Youtube Platformunda Yorumun Önemi Nelerdir?

Youtube hesabı oluşturanlar oluşturdukları içeriklerle bir an evvel hedef kitlelerine ulaşmak isterler. Bunun da öncelikli yolu izlenme sayısını ve beğeni sayısını arttırmak ve olumlu yorum sayısında yükselişe geçmekle olur. Youtube platformunda yorumun önemi nelerdir? Sorusu Youtube aktif kullanıcıları için çok değerli bir sorudur. Son yıllarda youtube paylaşımları üzerinden para kazanma gayretinde olan oldukça fazla kişi vardır. Youtube yorum hilesinin de YouTube Abone Hilesi gibi kullanıcıya da hesabına da olumlu yönde pek çok katkısı vardır:

 • Özellikle e-ticaret firmalarına olumlu yorumlar satışlarında büyük katkı sağlayacaktır.
 • Hizmet satımı yapan kullanıcılar için atılan olumlu yorumlar o hizmeti almayı düşünenler için güven duygusu oluşturacaktır.
 • Ürün tanıtımı yapan kullanıcıların videolarına gelen olumlu yorumlar ise ürünlerin daha çok kişiye ulaşmasına katkı sağlayacaktır.
 • Bireysel kullanıcılara ise kısa sürede fenomen olmalarına yardımı olacaktır. Böylelikle kısa sürede para kazanmalarına sebep olacaktır.

Youtube hesabında, her paylaşım için değişik sayılarda ve biçimlerde yorumlar yer alacaktır. Önemli olan müspet yorum sayısının yani olumlu cevap sayısının fazla olmasını sağlayabilmektir.

Yorum Arttırma Yöntemleri Nelerdir?

Youtube kanalınız hem sizin özeliniz hem de kazanç kapınızdır. Youtube yorum arttırma yöntemleri nelerdir? Sorusunun cevabı sizin kazancınızın artışında en önemli nokta olabilir. Dolayısıyla detaylıca inceleyelim. Youtube yorum arttırma yöntemleri 2 grupta inceleyebiliriz. Birincisi doğal yollarla bazı taktikleri uygulayarak ikincisi de yorum arttırma hileleri kullanarak. Öncelikle birincisini inceleyelim. Doğal yollarla yorum ve beğeni sayımızı nasıl arttırırız?

 • Videolarınızın sonuna ‘’End Card’’ Eklemeniz büyük fayda sağlayacaktır.
 • Videoların içine abone ol ve beğen animasyonları eklemek ve onları görünür kılmak videonuza gelen beğeni ve yorumları arttıracaktır.
 • Haftada en az 1 içerik yayınlamanız sizin faydanıza olacaktır. Hem kullanıcılar sizi unutmayacak hem de beğeni ve takip akışınız devamlılık sağlayacaktır.
 • Videoların adedine değil, kalitesine odaklanmanız başarınızı mutlaka arttıracaktır. Ayrıca Samimi olun, kişiliğinizden parçaları mutlaka içeriğinize katın, yorumlamalarınızı eksik etmeyin.
 • Yorumlara açık olun ve hızlı dönüşler sağlayarak cevaplarınızı mutlaka verin. İnsanlar önemsenmek ister onlara dönüş yaptığınızda kendilerini değerli hissedeceklerdir.
 • Diğer kanallarda hoşunuza giden yorumlara ‘’like’’ atın böylece karşılıklı beğeniler gelecektir.
 • Kanalınız ile ilgili bilgileri organize edin ve düzenleyin. Bu bilgilerin kısa olmamasına yeteri uzunlukta olmasına özen gösterin.
 • Web sitenizde ve diğer sosyal medya platformlarında Youtube kanalınızı ve videolarınızı tanıtın
 • Cover görsellerini dikkatle hazırlayın ve etkili ana başlıklar kullanın. Konuları bölerek farklı farklı oynatma listeleri oluşturmaya gayret gösterin.
 • Kanalınız için bir tanıtım videosu mutlaka hazırlayın ve paylaşabileceğiniz bütün platformlardan paylaşın. Ve Youtube seo mutlaka yapmalısınız.
 • Videolarınızı 10 dakikadan uzun olacak şekilde hazırlayın, videolarınıza kesinlikle atlama seçeneği ekleyin
 • Eğlenceli içerikler hazırlayın ve kendiniz de kurumsal duruştan uzak, neşeli ve candan olun. Profesyonel olduğunuzu düşündüğünüz alanlarda içerikler üretin.
 • İzleyicilerden dönüşler alın ve interaktif pozisyonda kalmaya çalışın, kanalınıza hedef kitlenizin sevdiği ve bu işte başarılı kişileri davet edin
 • Her videonuzun sonunda kesinlikle bir sonraki videonuzun içeriğinde neler olacağından bahsedin ve merak yaratın, merak insanları size çekecektir.
 • Bütçeniz yeterli ise kanalınızın reklam videosunu hazırlayın ve Youtube’da reklamınızı yaparak daha çok kişiye ulaşmayı hedefleyin.

İkinci yöntem ise Youtube yorum hileleri kullanmak bu noktada da iki seçeneğiniz olacak ya bazı firmalarda olduğu gibi görevleri yaparak kredi kazanır ve bu krediyle de beğeni veya yorum satın alabilirsiniz. Ya da güvenilir gördüğünüz firmadan direk yorum paketi satın alabilirsiniz. Tekrar etmekte fayda görüyoruz her ikisinde de mutlaka organik kullanıcılarla çalışan firmayı seçin. Sizden şifre isterlerse uzak durun .Ve de yorum ,beğeni e izlenme sayınızın doğal şekilde artışını sağlamak adına sadece yorum paketi satın almayın yorum paketinin yanında beğeni ve izlenme de satın almanız hesabınızın güvenirliliği açışından çok önemlidir.